Γύρος 1, Αγώνας 4: Οι Ντάλας Σταρς κατάφεραν να ανατρέψουν την τύχη τους και με την νίκη τους (4-2) στον τέταρτο αγώνα του πρώτου γύρου κόντρα στους Γκόλντεν Νάιτς, κατάφεραν να μοιράσουν το σκορ (2-2). Η ομάδα που θα προκριθεί πρόκειται να βγει στον 6ο ή 7ο αγώνα.

Στη 1η περίοδο, το σκορ ανοίγουν οι Γκόλντεν Νάιτς στο 14΄ με γκολ του Αμάντιο στο ριμπάουντ. Στο 17΄, ο Ντάντοβοφ φέρνει την ισοφάριση από τον δεξιό κύκλο.

Στη 2η περίοδο, ο Ίκελ δίνει το προβάδισμα στους Γκόλντεν Νάιτς στο 3΄ στο ριμπάουντ. Στο 9΄, ο Τζόνστον βρίσκει την ευκαιρία να μοιράσει το σκορ στο power play στο 9΄ σκοράροντας στο ριμπάουντ. Στο 12΄, ο Ντελάντρεα κάνει το 3-2 για τους Σταρς, εκτρέποντας τον δίσκο από σουτ του Σμιθ.

Στη 3η περίοδο, ο Χίντζ ολοκληρώνει το σκορ στο 18΄ στο άδειο τέρμα των Γκόλντεν Νάιτς.