Με 3-2 το πήραν οι Σταρς

Τη δεύτερη νίκη τους πήραν οι Ντάλας Σταρς εναντίον των Γουίνιπεγκ Τζετς με 3-2.

Τα γκολ δεν μπήκαν αμέσως, καθώς στην 1η περίοδο καμιά ομάδα δεν κατάφερε να σημειώσει γκολ.

Στη 2η περίοδο, ο Χάρλι ανοίγει το σκορ για τους Σταρς στα 2′. Οι Σταρς επικράτησαν αυτοί της περιόδου και το δεύτερο γκολ δεν άργησε να έρθει: o Τζόνστον το βάζει στα 5′. Ο Περφέτι σκοράρει το πρώτο για τους Τζετς στα 8′. Ο Ντουσέν προσθέτει το τελευταίο γκολ για τους Σταρς στα 11′.

Στη 3η περίοδο, οι Τζετς προσπάθησαν να προφτάσουν τους Σταρς. Ο Ντίλον τελικά πλησιάζει επικίνδυνα τους τελευταίους με το δεύτερο γκολ για τους Γουίνιπεγκ στα μισά της περιόδου. Από εκεί και πέρα, αυτό ενθάρρυνε τους Τζετς περισσότερο, οι οποίοι και επιτέθηκαν περισσότερο, όμως δεν κατάφεραν να πάρουν την πολυπόθητη ισοφάριση και ο αγώνας λήγει με νίκη των Σταρς.